Tłumaczenie z języka angielskiego

John Thompson Productions to niemieckie studio filmów pornograficznych z siedzibą w Berlinie w Niemczech. Studio jest najbardziej znane ze swojej serii bukkake o tematyce niemieckiej Goo Girls, ale ma też inną serię skupiającą się na gang bang, urolagni i urofagii, BDSM, erotycznym upokorzeniu i brutalnym seksie.

BDSM

Skrótowiec pochodzący od słów „związywanie” i „dyscyplina” (ang. bondage & discipline, B&D), „dominacja” i „uległość” (ang. domination & submission, D&s, D/s), sadyzm i masochizm (ang. sadism & masochism, S&M). Odnosi się do szerokiego spektrum działań i form relacji międzyludzkich, które w wielu przypadkach nie są powszechną praktyką w relacjach seksualnych. Oprócz zachowań z zakresu dominacji, składania, dyscypliny, kar, niewoli, fetyszyzmu znajdują się także te dotyczące pełnego spektrum osobowości i interakcji seksualnej. Mimo że niektóre działania mają formę przymusu, BDSM nie jest formą molestowania seksualnego, bowiem odbywają się za zgodą zaangażowanych partnerów.

Działania i relacje w kontekście BDSM charakteryzuje fakt, że uczestnicy zazwyczaj dzielą się na osoby dominujące i uległe. Poszczególne osoby mogą stale zajmować określoną pozycję lub zmieniać ją w zależności od sytuacji tzw. switches.

BDSM jest praktykowany jako odgrywanie konkretnych scen, w których występują odpowiednie rytuały. Należą do nich m.in. odpowiednie sygnały czy kody, a także odgrywanie konkretnej roli. W niektórych wypadkach dochodzi do uwzględnienia BDSM w codziennych aspektach życia.

Urofilia

Parafilia, w której kontakt z moczem partnera jest źródłem podniecenia seksualnegoFetyszem może być oddawanie moczu na partnera, wąchanie go, dotykanie, oblewanie się nim, wydalenie do narządów płciowych czy odbytnicy. Najczęściej połączona z dominacją jednego partnera nad drugim. Urofilia ma rysy masochistyczne.

Potocznym określeniem na urofilię jest pissing (albo piss) – z języka angielskiego (piss – sikać).

Gokkun 

(jap. ゴックン)

Termin pochodzenia japońskiego, oznaczający praktykę seksualną, w której osoba konsumuje spermę jednego lub wielu mężczyzn. Źródłem spermy może być m.in. ejakulacja w wyniku fellatio lub bukkake.

Samo słowo gokkun jest onomatopeją w języku japońskim odnoszącą się do dźwięku wydawanego przy połykaniu.